Chci na Pomezí

Přihlašování na Pomezí jsme nastavili tak, abychom zvýšili šanci dostat se na hru těm, co o ni opravdu stojí a ještě ji nehráli. Bude probíhat ve čtyřech fázích.

1/1 až 14/1: Na začátku ledna vypustíme dotazník pro předběžné přihlašování. Tam vyplníte, zda jste Pomezí larp (a) ještě nehráli, (b) už hráli nebo (c) už hráli a chtěli byste nám pomoct s organizací (záskoky, CP, bar, půlený běh, atp.). Čas vyplnění tohohle dotazníku nebude rozhodovat.

Odkaz na dotazník předběžného přihlašování

1/2 až 7/2: Na začátku února otevřeme přihlašování pro ty, co vyplnili dotazník a ještě Pomezí nehráli. Tady už bude rychlost rozhodovat, ale doufáme, že pokud mezi s sebou budou soupeřit jen ti, co ještě larp nehráli, nebude to tak hrozné.
14/2 až 21/1: V půlce února další vlna, tentokrát pro zbytek předběžně přihlášených z dotazníku.
Od 28/2: Od konce února poběží přihlašování zcela otevřené pro kohokoli, ale se vší pokorou varujeme, že pravděpodobně půjde o jednotky volných míst, pokud vůbec. Takže pokud o Pomezí larp stojíte, je potřeba nezaspat už úvodní dotazník.

Platba a storno

Po přihlášení svůj podíl na nákladech na hru (1200/1100 Kč) prosím převeďte na účet 165125805/0600. Jako variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo z přihlášky, a do poznámky Vaše jméno a pořadí reprízy. (např.: Laura Vyklická 4). Děkujeme.

Pokud zjistíte, že se nemůžete zúčastnit, budeme rádi, když si za sebe i najdete náhradu. Pakliže se vám to nepovede, podmínky storna jsou následující:
1. Pokud svoji účast odřeknete nejpozději do 1. května včetně, peníze vám vrátíme v plné výši.
2. Pokud odřeknete 2.-6. května, vrátíme vám zálohu (500 Kč), ale vaše vstupné (700/600 Kč) propadne.
3. Pokud odřeknete v herním týdnu od 7. května nebo nedorazíte na hru, propadne jak vaše vstupné, tak záloha (1200/1100 Kč).